KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188182

nr 1418 8182

Knut Berggren, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 60x69, yttermått inklusive ram: 75x84 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:54:28

8/9 22:16:00 1      Vinnande bud